Kloun Ummi Show


E-mail: ummitsirkus@gmail.com

Kloun Ummi

Lisa info videotest: www.youtube.com/watch?v=RacFzKaocOM

Tsirkus ja leiba nõudsid juba vanad roomlased.

Tsirkus on köitnud inimeste meeli läbi sajandite, pakkunud vaheldust argipäeva sekeldustesse ning laadinud inimesi positiivse eluenergiaga.

Meie karmis argipäevas on tsirkus eredaks valguskiireks, mil ununevad argimured ning inimesed lasevad end kaasa haarata klounide tegemistest: peadpööritavatest akrobaatikatrikkidest, osavatest zhongleerimisvõtetest, mustkunstist ja naljadest.

Tsirkus oli, on ja jääb, olenematta võimulolevatest valitsustest, halvast ilmast või muudest teguritest.

Kloun Ummi on tegutsenud üle 30 aasta. Klouni rollis on tal tulnud olla mitmed sajad korrad ning muid etendusi on kogunenud aastatega paari tuhande ümber. Peo heaks kordaminekuks nagu teada, on vaja inimest, kes piduliste tegevust koordineerib ning head humoorikat nalja ja naeru pakub, ja sellega köidaks ka paljude südameid.
Humoorikas programm sobib meelelahutuslikuks vahepalaks nii suve- ja talvepäevadele, firma sünnipäevale, kui ka igale muule seltskonnaüritusele. Etteaste haarab kaasa nii väikese mudilase kui tõsiselt võetava ärihai.

Terve 40 minutiline programm on muusikasse üles ehitatud, publikuga kontakteerumisel ja ilma tekstita, taustaks muusika CD’lt.

Mis on UMMI TSIRKUSE kavas:

1. Zonglöörimine 3 ja 4 palliga.
2. Zonglöörimine 3 klotsiga (samas antakse ka publikule proovida).
3. Rullikud ( kõrgel rullikutel seismine).
4. Kaika keerutamine (Kaika keerutamise mitmesugused võimalused ja balanzeerimine (tasakaalu hoidmine) kaikaga ning vihmavarjuga).
5. Mustkunst (Torust rätikute ja lintide väljatõmbamine, rätikutega zonglöörimine ja muud mustkunsti trikid ja samuti publiku kaasamine mustkunsti).
6. Õhupallidega klounaad.
7. Maal (kunstiline klounaad, kus kasutatakse samuti publiku abi).
jne…

Comments are closed.